אודות

פיניקס קרמיקה היא חברה חדשנית ודינמית שמאחוריה עומדת אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום חומרים וטכנולוגיות לענף הבניה במשק הישראלי, א.צ.טכנולוגיות מתקדומת לבניה.
אנחנו בפיניקס קרמיקה נביא אליכם את העיצובים החדישים ביותר, את החומרים העדכניים ביותר ואת הטרנדים החמים של עולם הריצוף והחיפוי, הישר מבירות העיצוב האירופאיות. כאן לא תפגשו דיילות שירות שידקלמו את המידע על האריחים שלנו וגם לא אולמות תצוגה עם תאורה מנצנצת ואנשי מכירות אגרסיביים. פיניקס קרמיקה תאפשר לכם להתרווח בכורסא ולדפדף בין קשת רחבה של אריחים בעיצובים, מרקמים, צבעים וגימורים שונים, באיכות בלתי מתפשרת ותו תקן ישראלי.
בין אם אתם לקוחות פרטיים – משפצים או בונים, ארכיטקטים, מעצבי פנים או קבלנים, תוכלו להעניק מראה כפרי, חמים ורומנטי באמצעות אריחי פורצלן דמויי עץ טבעי ודמויי פרקט, בריקים או גרניט פורצלן דמויי אבן. לבחור בסגנון הייטק מודרני, תוסס ואורבני על ידי אריחים בצבעים מטאליים או דמויי בטון. לשמור על קו קלאסי, יוקרתי ומהודר בעזרת אריחי גרניט פורצלן דמויי שיש בגימור מבריק ובגלזורה עשירה. ריצוף בריכות שחייה, חדרי אמבטיה, מדרגות ומטבחים בחומרים עמידים במיוחד, דוחי נוזלים ומונעי החלקה (אנטי סליפ).
פיניקס קרמיקה מעמידה לרשות לקוחותיה אריחי ריצוף ואריחי חיפוי, במגוון כמעט אינסופי של חומרים, גימורים, גדלים ומרקמים, המתחדש במחסני החברה על בסיס שבועי. פיניקס קרמיקה מייבאת בעצמה את האריחים ממיטב התערוכות והכנסים המקצועיים ברחבי העולם. אנחנו בפיניקס קרמיקה נחשפים לטרנדים החמים, המגמות העדכניות והטכנולוגיות המתחדשות, מבצעים רכישות עצמאיות בסדרי גודל עצומים ועל ידי כך מצמצמים את פערי התיווך לצרכן ומאפשרים לו לבחור בין מגוון רחב של מוצרים בטווח רחב של עלויות.
בדומה לפיניקס – עוף החול המיתולוגי, פיניקס קרמיקה ממציאה את עצמה מחדש עבור לקוחותיה פעם אחר פעם ללא לאות, תוך כדי שימוש בניסיון מקצועי עשיר והיכרות מעמיקה עם השוק הישראלי ועם הלקוח הישראלי וטעמו האקלקטי. אנחנו בפיניקס קרמיקה מותאמים לדרישתו של הצרכן הישראלי לאיכות ללא פשרות, לצד אספקה מהירה ועמידה בלוחות הזמנים, אמינות, פריסה רחבה של נקודות מכירה והיצע גדול של מוצרים בטווח מחירים רחב.

למה פיניקס קרמיקה

חדשנות

אנחנו נפתיע אותך, נחדש לך, נאפשר לך לטעום מסגנונות העיצוב המעודכנים ביותר באירופה. אנחנו לא נמציא עבורך אריחים שלא קיימים וגם לא נספר לך מה יהיה הטרנד בשנה הבאה. אנחנו בפיניקס קרמיקה נביא אליך את מה שחם ומוצג ממש עכשיו בתערוכות הקרמיקה הנחשבות בעולם. נציג לך אריחים מהחומרים העדכניים ביותר, נשתף אותך בטכנולוגיות החדשות ביותר, נאפשר לך לבחור ממגוון המרקמים, הגימורים והעיצובים הטרנדיים ביותר בענף.

אריחים לכל כיס ולכל טעם

אנשי הרכש של פניקס קרמיקה הם אורחים קבועים בתערוכות הקרמיקה בעולם ובכנסים המקצועיים של ענף הקרמיקה באירופה. פיניקס קרמיקה מייבאת אריחים הישר מבירות העיצוב האירופאיות באופן עצמאי ובסדרי גודל רחבים ומצמצמת בכך את פערי התיווך לצרכן. בדרך זו מציעה פיניקס קרמיקה אריחים למגוון עצום של טעמים ובטווח רחב מאד של עלויות, כך שיתאימו לכל כיס ולכל טעם.

איכות

פיניקס קרמיקה מתחייבת לאיכות בלתי מתפשרת לכל אריח ממגוון המוצרים הרחב של החברה ובכל טווח המחירים לצרכן. זאת הסיבה שפיניקס קרמיקה מייבאת אך ורק מוצרים שקיבלו תו תקן איכות ישראלי, כאלו שעברו את מבחני האיכות של מכון התקנים הישראלי ועמדו בדרישות המחמירות של הרשויות. האריחים שלנו איכותיים, בעלי עמידות גבוהה בפני שחיקה ומבטיחים מראה אותנטי שישמר לאורך זמן רב.

שירות ואספקה

אנו בפיניקס קרמיקה מספקים אריחי ריצוף וחיפוי במגוון רחב של עיצובים, מרקמים, צבעים, חומרים וגימורים שמתחדש במחסני החברה על בסיס שבועי. נציע לך מגוון מוצרים עדכני שקיים בימים אלו לאספקה מיידית. כיאה לחברה חדשנית ודינמית, פיניקס קרמיקה ידועה בשירות אדיב, באספקה מהירה לכל חלקי הארץ ובעמידה בלוחות זמנים. נקודות המכירה שלנו פרוסות לאורכה ולרוחבה של הארץ, מרמת הגולן בצפון ועד אילת שבדרום, מאזור גוש דן ועד לאזורי הפריפריה בגליל, בגולן, בבקעה, בשרון, בשפלה ובנגב.

יצירת קשר